User Default Page (9.0.2) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Message
cs: Zpráva

en: Weight
cs: Váha

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: User
cs: Uživatel

en: Roles
cs: Role

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Redirect to URL
cs: Přesměrovat na URL

en: Usage
cs: Použití

en: User Role
cs: Uživatelská role

en: About
cs: Popis

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
