User Default Page (9.0.2) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Actions
de: Aktionen

en: Login
de: Anmelden

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Weight
de: Gewichtung

en: edit
de: Bearbeiten

en: Label
de: Beschriftung

en: User
de: Benutzer

en: Roles
de: Rollen

en: Logout
de: Abmelden

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Redirect to URL
de: Umleiten zu URL

en: User Roles
de: Benutzerrollen

en: Usage
de: Verwendung

en: User Role
de: Benutzerrolle

en: About
de: Über

en: Select User
de: Benutzer auswählen

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.
