User Default Page (9.0.2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Message
fil: Mensahe

en: Weight
fil: Timbang

en: edit
fil: wastuhin

en: Roles
fil: Mga papel
