User Default Page (9.0.2) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Actions
it: Azioni

en: Login
it: Accedi

en: Message
it: Messaggio

en: Weight
it: Peso

en: edit
it: modifica

en: Label
it: Etichetta

en: User
it: Utente

en: Roles
it: Ruoli

en: Logout
it: Esci

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Redirect to URL
it: Reindirizza all'URL

en: Installation
it: Installazione

en: Usage
it: Utilizzo

en: User Role
it: Ruolo utente

en: About
it: Informazioni
