User Default Page (9.0.2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Message
mr: संदेश

en: Weight
mr: मुल्य

en: edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा
