User Default Page (9.0.2) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Login
nl: Inloggen

en: Message
nl: Bericht

en: Weight
nl: Gewicht

en: edit
nl: bewerken

en: User
nl: Gebruiker

en: Roles
nl: Rollen

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Redirect to URL
nl: Verwijzing naar URL

en: User Roles
nl: Gebruikersrollen

en: Installation
nl: Installatie

en: Usage
nl: Gebruik

en: User Role
nl: Gebruikersrol

en: About
nl: Over

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
