User Default Page (9.0.2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Message
fa: پیغام

en: Weight
fa: وزن

en: edit
fa: تدوین

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: هویت

en: User
fa: کاربر

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Logout
fa: خروج

en: Redirect to URL
fa: هدایت به نشانی

en: User Role
fa: نقش کاربر

en: About
fa: درباره
