User email verification (8.x-1.3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: User
bg: Потребител

en: Off
bg: Изключи
