User email verification (8.x-1.3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: False
mn: Худал

en: User
mn: Хэрэглэгч
