User email verification (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: On
sv: På

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Settings
sv: Inställningar

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: User
sv: Användare

en: Off
sv: Av

en: Is equal to
sv: Är lika med

en: Is not equal to
sv: Är inte lika med

en: seconds
sv: sekunder

en: Once
sv: En gång

en: About
sv: Om

en: Send reminder
sv: Skicka påminnelse

en: - Any -
sv: - Alla -

en: exposed
sv: exponerad

en: You must select a value unless this is an non-required exposed filter.
sv: Du måste välja ett värde såvida detta inte är ett valfritt visat filter.

en: grouped
sv: grupperad
