User Expire (2.0.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Date
gu: તારીખ

en: never
gu: ક્યારેય નહિ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: @time ago
gu: @time પહેલા

en: User management
gu: ઉપયોગકર્તા સંચાલન

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
