User Expire (2.0.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: never
ug: زىيارەت قىلمىغان

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: @time ago
ug: بۇرۇن@time

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
