User Expire (2.0.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: never
th: ไม่เคย

en: Expiration
th: วันหมดอายุ

en: @time ago
th: @time ก่อน

en: User management
th: จัดการผู้ใช้

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
