User Expire (2.1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Body
af: Teks

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Subject
af: Onderwerp

en: never
af: nooit

en: User
af: Gebruiker

en: Last access
af: Laaste toegang
