User Expire (2.1.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Username
fa: نام کاربری

en: Subject
fa: موضوع

en: never
fa: هرگز

en: User
fa: کاربر

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: Expiration
fa: انقضا

en: Expiration date
fa: تاریخ انقضا

en: 1 Day
fa: ۱ روز

en: 2 Days
fa: ۲ روز

en: 1 Week
fa: ۱ هفته

en: @time ago
fa: @time قبل

en: Seconds
fa: ثانیه

en: User management
fa: مدیریت کاربران

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
