User Expire (2.1.0) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Subject
pt: Assunto

en: 1 Hour
pt: 1 Hora

en: never
pt: nunca

en: User
pt: Usuário

en: Last access
pt: Último acesso

en: Expiration
pt: Expiração

en: Expiration date
pt: Data de expiração

en: 1 Day
pt: 1 Dia

en: 2 Days
pt: 2 Dias

en: 1 Week
pt: 1 Semana

en: @time ago
pt: @time atrás

en: Seconds
pt: Segundos

en: User management
pt: Gerenciamento de usuários

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos
