User Expire (2.1.0) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Username
sv: Användarnamn

en: Subject
sv: Ämne

en: never
sv: aldrig

en: User
sv: Användare

en: Last access
sv: Senast åtkomst

en: Expiration
sv: Utgångsdatum

en: Expiration date
sv: Utgångsdatum

en: 1 Day
sv: 1 dag

en: 2 Days
sv: 2 dagar

en: 1 Week
sv: 1 vecka

en: @time ago
sv: @time sedan

en: Seconds
sv: Sekunder

en: User management
sv: Användare

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: 90 Days
sv: 90 dagar
