User Expire (2.1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Body
am: አካል

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Subject
am: ዓርእስት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: @time ago
am: @time በፊት

en: User management
am: ተጠቃሚ ማስተዳደሪያ
