User Expire (2.1.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Subject
ast: Asuntu

en: never
ast: nunca

en: User
ast: Usuariu

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: @time ago
ast: hai @time

en: User management
ast: Xestión d'usuarios
