User Expire (2.1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Subject
be: Тэма

en: 1 Hour
be: 1 Гадзіна

en: never
be: ніколі

en: User
be: Карыстальнік

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: @time ago
be: @time таму

en: Seconds
be: Секунды

en: User management
be: Кіраванне карыстальнікамі

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
