User Expire (2.1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Subject
bs: Naslov

en: never
bs: nikad

en: User
bs: Korisnik

en: Last access
bs: Zadnji pristup

en: @time ago
bs: prije @time

en: User management
bs: Upravljanje korisnicima
