User Expire (2.1.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Subject
el: Θέμα

en: never
el: ποτέ

en: User
el: Χρήστης

en: Last access
el: Τελευταία προσπέλαση

en: Expiration
el: Λήξη

en: Expiration date
el: Ημερομηνία λήξης

en: @time ago
el: πριν από @time

en: Seconds
el: Δευτερόλεπτα

en: User management
el: Διαχείριση μελών

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
