User Expire (2.1.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Subject
et: Teema

en: 1 Hour
et: 1 tund

en: never
et: mitte kunagi

en: User
et: Kasutaja

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Expiration
et: Aegumine

en: Expiration date
et: Aegumise kuupäev

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Seconds
et: Sekundid

en: User management
et: Kasutajate haldus

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
