User Expire (2.1.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Subject
fi: Aihe

en: never
fi: ei koskaan

en: User
fi: Käyttäjä

en: Last access
fi: Viimeksi paikalla

en: Expiration
fi: Voimassaoloaika

en: Expiration date
fi: Päättymispäivä

en: 1 Day
fi: 1 päivä

en: 2 Days
fi: 2 päivää

en: 1 Week
fi: 1 viikko

en: @time ago
fi: @time sitten

en: Seconds
fi: Sekunnit

en: User management
fi: Käyttäjien hallinta

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää
