User Expire (2.1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Subject
gl: Asunto

en: never
gl: nunca

en: User
gl: Usuario/a

en: Last access
gl: Último acceso

en: @time ago
gl: fai @time

en: Seconds
gl: Segundos

en: User management
gl: Xestión de usuarios/as

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
