User Expire (2.1.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Body
id: Isi

en: Username
id: Nama pengguna

en: Subject
id: Judul

en: never
id: tidak pernah

en: User
id: Pengguna

en: Last access
id: Akses terakhir

en: 1 Day
id: 1 Hari

en: 2 Days
id: 2 Hari

en: 1 Week
id: 1 Minggu

en: @time ago
id: @time yang lalu

en: Seconds
id: Detik

en: User management
id: Pengelolaan anggota

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan
