User Expire (2.1.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Username
it: Nome utente

en: Subject
it: Oggetto

en: never
it: mai

en: User
it: Utente

en: Last access
it: Ultimo accesso

en: Expiration
it: Scadenza

en: Expiration date
it: Data di scadenza

en: @time ago
it: @time fa

en: Seconds
it: Secondi

en: User management
it: Gestione utente

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa
