User Expire (2.1.0) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Username
ja: ユーザー名

en: Subject
ja: 件名

en: 1 Hour
ja: 1時間

en: never
ja: なし

en: User
ja: ユーザー

en: Last access
ja: 前回のアクセス

en: Expiration
ja: 有効期限

en: Expiration date
ja: 有効期限

en: 1 Day
ja: 1日

en: 2 Days
ja: 2日

en: 1 Week
ja: 1週

en: @time ago
ja: @time 前

en: Seconds
ja: 秒

en: User management
ja: ユーザーの管理

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: 90 Days
ja: 90日
