User Expire (2.1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Subject
ka: სათაური

en: never
ka: არასდროს

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: @time ago
ka: @time წინ

en: Seconds
ka: წამი

en: User management
ka: მომხმარებლების მართვა
