User Expire (2.1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: never
kn: ಎಂದೂ ಇಲ್ಲ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
