User Expire (2.1.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: never
ml: ഒരിക്കലുമില്ല

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: @time ago
ml: @time സമയം മുമ്പ്

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
