User Expire (2.1.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Subject
ne: विषय

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: About
ne: बारेमा
