User Expire (2.1.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Subject
nl: Onderwerp

en: 1 Hour
nl: 1 Uur

en: never
nl: nooit

en: User
nl: Gebruiker

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Expiration
nl: Vervaldatum

en: Expiration date
nl: Vervaldatum

en: 1 Day
nl: 1 dag

en: 2 Days
nl: 2 dagen

en: 1 Week
nl: 1 week

en: @time ago
nl: @time geleden

en: Seconds
nl: Seconden

en: User management
nl: Gebruikersbeheer

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: 90 Days
nl: 90 dagen
