User Expire (2.1.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Subject
pl: Tytuł

en: never
pl: nigdy

en: User
pl: Użytkownik

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Expiration
pl: Wygaśnięcie

en: Expiration date
pl: Data wygaśnięcia

en: 1 Day
pl: 1 dzień

en: 2 Days
pl: 2 dni

en: 1 Week
pl: 1 tydzień

en: @time ago
pl: @time temu

en: Seconds
pl: Sekundy

en: User management
pl: Zarządzanie użytkownikami

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: 90 Days
pl: 90 dni
