User Expire (2.1.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Subject
sl: Zadeva

en: never
sl: nikoli

en: User
sl: Uporabnik

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: User management
sl: Upravljanje uporabnikov

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
