User Expire (2.1.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Subject
sq: Subjekti

en: never
sq: asnjëherë

en: User
sq: Përdoruesi

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: @time ago
sq: @time më parë

en: User management
sq: Manazhimi i përdoruesve

en: About
sq: Informacione
