User Expire (2.1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Username
sr: Корисничко име

en: Subject
sr: Предмет

en: never
sr: никада

en: User
sr: Корисник

en: @time ago
sr: Пре @time
