User Expire (2.1.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Subject
te: విషయం

en: User
te: వాడుకరి

en: Last access
te: చివరి దర్శనం

en: 1 Day
te: 1 రోజు

en: 2 Days
te: 2 రోజులు

en: @time ago
te: @time క్రితం

en: User management
te: వాడుకరుల నిర్వహణ

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
