User Expire (2.1.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Subject
uk: Тема

en: 1 Hour
uk: 1 год.

en: never
uk: ніколи

en: User
uk: Користувач

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Expiration
uk: Закінчення терміну

en: Expiration date
uk: Дата завершення терміну дії

en: 1 Day
uk: 1 день

en: 2 Days
uk: 2 дні

en: 1 Week
uk: 1 тиждень

en: @time ago
uk: @time тому

en: Seconds
uk: Секунди

en: User management
uk: Керування користувачами

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: 90 Days
uk: 90 днів
