User Expire (2.1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Body
ur: متن

en: Username
ur: اسم صارف

en: Subject
ur: موضوع

en: never
ur: کبھی نہیں

en: User
ur: صارف

en: @time ago
ur: @time قبل
