User Expire (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Date
hi: तारीख

en: never
hi: कभी नहीं

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Last access
hi: अंतिम पहुंच

en: Expiration date
hi: समाप्ति तिथि

en: @time ago
hi: @time पूर्व

en: User management
hi: सदस्य संचालन
