User Expire (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Date
mn: Огноо

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: @time ago
mn: @time өмнө
