User Expire (8.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: never
kn: ಎಂದೂ ಇಲ್ಲ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ
