User Expire (8.x-1.0-beta2) - en to no translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
no: Lagre innstillinger

en: Username
no: Brukernavn

en: Date
no: Dato

en: never
no: aldri

en: User
no: Bruker

en: Last access
no: Sist tilkoblet

en: Expiration
no: Utløpsdato

en: Expiration date
no: Utløpsdato

en: @time ago
no: @time siden

en: User management
no: Brukeradministrering
