User Expire (8.x-1.0-rc1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Date
bn: তারিখ

en: never
bn: কখনোই নয়

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Last access
bn: সর্বশেষ ব্যবহার

en: @time ago
bn: @time সময় আগে

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
