User Expire (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Date
pt: Data

en: never
pt: nunca

en: User
pt: Utilizador

en: Last access
pt: Último acesso

en: Expiration
pt: Expirar

en: Expiration date
pt: Data de validade

en: @time ago
pt: há @time atrás

en: User management
pt: Gestão de utilizadores

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos
