User Expire (8.x-1.1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: never
dz: ནམ་ཡང་།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།

en: @time ago
dz: @time གི་ཧེ་མ།

en: User management
dz: ལག་ལེན་པའི་འཛིན་སྐྱོང་
