User Expire (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Date
lt: Data

en: never
lt: niekada

en: User
lt: Narys

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Expiration date
lt: Galiojimo pabaigos data

en: @time ago
lt: prieš @time

en: User management
lt: Narių valdymas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
