User Expire (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Date
eo: Dato

en: never
eo: neniam

en: User
eo: Uzanto

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: @time ago
eo: @time antaŭe

en: User management
eo: Administrado de uzantoj
