User Expire (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: never
ku: هیچ کات

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: @time ago
ku: @time لەمەوبەر

en: User management
ku: بەڕێوەبردنی بەکارهێنەران

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
